A K T U A L I T Y

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

Zde se dozvíte, co je na stránkách nového popř. co se připravuje

 


Všem příznivcům tohoto webu přeji krásné prožití Vánoc, pohodu v kruhu svých blízkých a do Nového roku 2021 zejména zdraví a brzký návrat ke kouzlení pro vděčné obecenstvo.                                                                Webmaster


 24. prosinec 2020 »»»  Do sekce ARCHIVÁLIE / PROFESNÍ FOTO přidána fotografie setkání kouzelníků v Praze v roce 1939 spolu s popisem jmen; v sekci VZPOMÍNÁNÍ / PASPARTHŮV MEMORIÁL - přepracován a doplněn text i tabulka jednotlivých ročníků v části HISTORIE, nově přidány položky s výsledky ročníků 1969 a 1978 a doplněna část FOTOGALERIE o fotky, týkající se roku 1976 a 1988.   

 7. červen 2020 »»»  Doplněna sekce VZPOMÍNÁNÍ / HULÍNSKÁ SETKÁNÍ          a PASPARTHŮV MEMORIÁL / Fotogalerie o články v časopisech Servanta.   

 29. květen 2020 »»»  Přepracována struktura sekce VZPOMÍNÁNÍ /                      PASPARTHŮV MEMORIÁL - doplněna o historii memoriálu a dodány nové            fotografie. Částečně upravena grafika anotací jednotlivých stránek webu.

 17. prosinec 2019 »»»  Do sekce VZPOMÍNÁNÍ / PASPARTHŮV                            MEMORIÁL přidány dvě videa z vystoupení v roce 1993 v Přerově. 

  6. prosinec 2019 »»»  Do sekce ARCHIVÁLIE / PROFESNÍ FOTO                 přidána fotografie kouzelníka Josefa Havla a opravena funkčnost             přehrávání videí na stránkách.

  1. prosinec 2019 »»»  Spuštění webových stránek.